Версия для печати

Состав женской сборной Украины на первый этап Кубка IBU

Состав женской сборной Украины на первый этап Кубка IBU













Состав женской сборной Украины на первый этап Кубка IBU
:


Будет ли участвовать в первых стартах  Инна Супрун - неизвестно. Представительницы основной команды примут участие в одной из двух спринтерских гонок Кубка IBU. 
 Валя Семеренко и  Наталья Бурдыга будут готовиться непосредственно к старту на первом этапе Кубка мира.


Источник: biathlon.com.ua

Как известно, первый этап Кубка IBU состоится в Эстерсунде 25-27 ноября.
Порекомендуйте наш сайт своим друзьям,
мы будем вам очень признательны.

  

Комментарии
22.11.2011 (10:05) / Любка
А чому би для повноти інформації і тут написати що де і коли пройде цей перший етап Кубка ІБУ??? Я розумію, що це десь на сайті є (можливо в посиланні "Календар"), але ж ви професіональні журналісти і мали б знати, що в новинах для повноти подається і додаткова уточнююча інформація. Принаймні, так нас зараз вчать на журфаці у Львові.
Ответить
22.11.2011 (18:34) / Роллер
Ребята! Возьмите Любку на работу)))
Ответить
23.11.2011 (20:55) / Инкогнито
Любка, шевелить надо не только языком но и мышкой, тогда найдешь и поймешь все что тебе надо!))
Ответить
23.11.2011 (21:19) / Любка
Ребята!!!! Возьмите меня на работу!!! :))
Ответить
23.11.2011 (21:47) / Tanchik
Направьте вашу статью на адрес сайта.
Ответить
23.11.2011 (21:26) / Патріот
Любка! Не звертай на них увагу. Дійсно, якщо зайде на сайт людина, яка не має відношення до біатлону? Що за етапи? Що за IBU ? Що таке спринтерська гонка? Що таке Кубок світу? Може, є рація розмістити такі підрозділи на сайті? Не хочу вам підказувати, що робити. Але це було би логічно.
Ответить
23.11.2011 (21:41) / Miss Nobody
Это сайт посвящен именно биатлону, что тут может делать человек не знающий что такое биатлон??? А вообще есть раздел, где много ссылок, откуда можно узнать и что такое спринт, и кубок мира.
Ответить
24.11.2011 (00:46) / Любка
Народ, не треба стільки шуму. Я ж без ніїзду. Просто є правила формування новини. Якщо вже пишете про склад збірної на перший етап Кубка ІБУ, то відразу і напишіть для зручності, коли і де він він відбудеться. Ви це зробили трохи пізніше в кінці. От і молодці. А про роботу я пожартував. Навряд, чи у вас є такі гроші, щоб оплачувати мою роботу. :)
Ответить